Dana Strong gecoöpteerd als nieuwe bestuurder bij Telenet Group Holding NV

De raad van bestuur van Telenet Group Holding NV (hierna "Telenet") heeft kennis genomen van het vrijwillig ontslag van de heer Balan Nair als bestuurder van Telenet. In overeenstemming met artikel 18.4 van de statuten van Telenet hebben de overblijvende bestuurders besloten om met onmiddellijke ingang mevrouw Dana Strong, te coöpteren als nieuwe bestuurder van Telenet. De eerstvolgende algemene vergadering van Telenet zal beslissen over de definitieve benoeming van mevrouw Dana Strong.

Bert De Graeve, voorzitter van de raad van bestuur: "Allereerst wil ik in naam van de huidige bestuurders en het management de heer Balan Nair bedanken voor zijn uiterst waardevolle inzet om Telenet te laten uitgroeien tot één van de meest performante en innovatieve kabelbedrijven in de wereld. Tegelijk ben ik heel blij dat wij mevrouw Dana Strong kunnen verwelkomen als bestuurder van Telenet. Mevrouw Strong heeft een jarenlange expertise opgebouwd bij de Liberty Global groep. Ze is vertrouwd met de context waarin Telenet opereert, heeft een zeer uitgebreide internationale ervaring met transformatieprocessen en combineert die ervaring met een sterke strategische en operationele kennis. Met de komst van Dana Strong zorgen we bovendien voor meer diversiteit binnen de raad van bestuur. Wij kijken er naar uit met haar samen te werken."

Dana Strong startte bij de Liberty Global groep in 1999 en bekleedde verschillende functies alvorens Chief Transformation Officer te worden bij Liberty Global. Ze was COO bij Virgin Media. CEO van UPC Ierland en COO bij AUSTAR Entertainment in Australië. In haar huidige rol als Chief Transformation Officer bij Liberty Global identificeert ze strategische en operationele opportuniteiten in samenspraak met CEO Mike Fries.

Persbericht

PDF 285 KB

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Cyclocross seizoen van start op Play Sports !
“Gestopt is ook maar gestopt”, zei Lucinda Brand in de aanloop naar het nieuwe veldritseizoen. Om er meteen aan toe te voegen dat ze nog veel te graag fietst en nog twee jaar doorgaat. Een zegen voor de cross.
press.telenet.be
Website preview
Website preview
Europees Voetbal LIVE op Play Sports!
Nieuwe week vol Europees topvoetbal bij Play Sports
press.telenet.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Telenet group

Als aanbieder van entertainment- en telecommunicatiediensten in België en Luxemburg streeft Telenet group ernaar zijn klanten de beste ervaring in de digitale wereld te bieden. Onder de merken Telenet, BASE en TADAAM biedt het bedrijf digitale televisie, internet en vaste en mobiele telefoniediensten aan residentiële klanten in België. In het Groothertogdom Luxemburg levert Telenet group deze diensten onder het merk Eltrona. 

Telenet Business bedient de zakelijke markt in België en Luxemburg met connectiviteits-, hosting- en securityoplossingen. Met meer dan 3.000 medewerkers heeft Telenet group één doel voor ogen: leven en werken eenvoudiger en aangenamer maken. 

Telenet group maakt integraal deel uit van Ziggo Group, waarin Telenet group en VodafoneZiggo zijn samengebracht. Telenet group blijft onder zijn eigen merken actief en blijft verantwoordelijk voor zijn klanten, medewerkers, strategie en prestaties in zijn markten. Ziggo Group is voor 90% in handen van Liberty Global en voor 10% van Vodafone Group.  

Meer informatie over Telenet group en zijn producten is te vinden op www.telenet.be. De newsroom van Telenet group is te vinden op press.telenet.be. 

Liersesteenweg 4 2800 Mechelen BTW BE 0473.416.418 RPR Antwerpen, afd. Mechelen