Ontknoping League Phase in de Champions League & Europa League - Live op Play Sports

Ontknoping League Phase in de Champions League & Europa League - Live op Play Sports

De laatste week van januari staat bij de voetbalfans al een tijd met rood aangeduid in de agenda. Woensdagavond is er de ontknoping in de League Phase van de Champions League, en een dag later gebeurt hetzelfde in de Europa League. Dat betekent heel veel topvoetbal op hetzelfde moment. Te volgen op Play Sports en Play Actie!

Woensdag: Ontknoping Champions League, met Napoli – Chelsea (Play Sports)

Woensdagavond, klokslag 21u. Dan beginnen er liefst 18 wedstrijden op hetzelfde moment in de Champions League. Bart Raes ontvangt in de studio van Play Sports analisten Geert De Vlieger en Mike Vanhamel. Samen met sidekicks Caro Houbreghts en Dennis Xhaët proberen ze zo veel mogelijk orde en overzicht in de chaos te brengen.

De focus ligt op Napoli – Chelsea. De Londense club probeert in de top 8 te finishen en zich rechtstreeks te kwalificeren voor de achtste finales, terwijl de Napolitanen nog vol aan de bak moeten om de tussenronde te bereiken. Filip Joos geeft commentaar bij dit duel.

Op hetzelfde moment volg je op Play Sports ook PSG – Newcastle, Man City – Galatasaray, Benfica – Real Madrid, PSV – Bayern München en Dortmund – Inter. Play Sports sluit de avond af met een highlightsmagazine over de slotdag in de League Phase.

Donderdag: Ontknoping Europa League, met Racing Genk – Malmö (Play Actie & Play Sports)

Donderdag neemt Gilles De Coster de regie in handen voor de ontknoping van de League Phase in de Europa League. Samen met Carl Dircksens ontvangt hij Imke Courtois en Bob Peeters. Het gezelschap kijkt vooral uit naar de wedstrijd van Racing Genk. De Limburgers zijn al zeker van kwalificatie, maar als ze in de top 8 eindigen, mogen ze rechtstreeks naar de achtste finales. Dan moet Genk wel hopen op wat medewerking op andere velden, en vooral zelf winnen. Dat laatste behoort zeker tot de mogelijkheden, want met Malmö komt een team op bezoek dat amper één punt pakte en alleen nog voor de eer speelt. Bart Raes geeft commentaar bij dit duel.

Ook in de Europa League beginnen er donderdag 18 matchen op hetzelfde moment. Bij Play Sports volg je Panathinaikos – AS Roma, Celtic – Utrecht, Forest – Ferencvaros en Real Betis – Feyenoord. Play Sports sluit de avond af met een highlightsmagazine over de slotdag van de League Phase in de Europa League.

Donderdag: Eurotrip (Play Sports)

Wie zich maximaal wil overgeven aan de chaos van de slotspeeldag in de Europa League, stemt donderdag iets voor 21u af op Play Sports 3, waar Jelle Tack en Leroy Deltour aan een nieuwe Eurotrip beginnen. Zij volgen live alle 18 wedstrijden die om 21u van start gaan. Ga zeker ook naar de YouTube-pagina van Play Sports om met Leroy en Jelle in contact te komen tijdens de uitzending!

woensdag 28 januari:

Play Sports 3, 20u30, Studio LIVE: Champions League, Napoli - Chelsea

Play Sports 4, 20u50, LIVE: Champions League, PSG - Newcastle

Play Sports 5, 20u50, LIVE: Champions League, Man. City - Galatasaray

Play Sports 6, 20u50, LIVE: Champions League, PSV - Bayern

Play Sports 7, 20u50, LIVE: Champions League, Dortmund - Inter

Play Sports Golf, 20u50, LIVE: Champions League, Benfica - Real Madrid

Play Sports 3, 23u00, Studio LIVE: Champions League Highlights

donderdag 29 januari:

Play Sports 3 & YouTube Play Sports, 20u55: Eurotrip LIVE

Play Actie, 20u35: Europa League LIVE, KRC Genk - Malmö

Play Sports 4, 20u55: Europa League LIVE, Panathinaikos - Roma

Play Sports 5, 20u55: Europa League LIVE, Celtic - Utrecht

Play Sports 6, 20u55: Europa League LIVE, KRC Genk - Malmö

Play Sports 7, 20u55: Europa League LIVE, Betis - Feyenoord

Play Sports 3, 23u30: Europa & Conference League Highlights

 

 

Over Telenet BV

Als aanbieder van entertainment- en telecommunicatiediensten in België is Telenet group steeds op zoek naar de perfecte beleving in de digitale wereld voor zijn klanten. Het bedrijf spitst zich onder de merknaam Telenet toe op het aanbieden van digitale televisie, hogesnelheidsinternet en vaste en mobiele telefoniediensten aan residentiële klanten in Vlaanderen en Brussel.

Onder de merknaam BASE levert het mobiele telefonie, internet en televisie in België. De afdeling Telenet Business bedient de zakelijke markt in België en Luxemburg met connectiviteits-, hosting- en security oplossingen. Meer dan 3000 medewerkers hebben samen 1 doel voor ogen: leven en werken eenvoudiger en aangenamer maken.

Telenet group is een onderdeel van Telenet Group Holding nv en is een 100%-dochtervennootschap van Liberty Global. Liberty Global is één van 's werelds grootste geconvergeerde video-, breedband- en communicatiebedrijven, innoveert en versterkt mensen in zes landen in Europa om optimaal gebruik te maken van de digitale revolutie. Voor meer informatie, surf naar www.telenet.be.

Op deze overviewpagina op de Streamz pressroom delen we de Streamz premières, de Streamz+ premières en de beeldenbank waarop alle visuals van alle series beschikbaar zijn.

Telenet newsroom: press.telenet.be

 

Telenet BV
Liersesteenweg 4
2800 Mechelen
BTW BE 0473.416.418
RPR Antwerpen, afd. Mechelen