Red Lions & Red Panthers LIVE op Play Sports.
Terwijl het bar koud is in eigen land, trekken de Red Panthers en Red Lions naar de zomer van Argentinië voor het tweede deel van FIH Pro League.
In Santiago del Estero spelen onze nationale hockeyploegen twee keer tegen Argentinië en Australië. Bij de vrouwen is het uitkijken wat de nieuwe bondscoach, Rein van Eijk brengt. Hij staat voor agressief en aanvallend hockey. Een goeie reden om in het midden van de nacht naar de Red Panthers te kijken.
De Red Lions kwamen ongeslagen uit het eerste deel. Ondertussen sloten Alexander Hendrickx en Victor Wegnez weer aan. Nog meer kwaliteit bij de vernieuwde mannenploeg, om Argentinië partij te geven. Al is het zeker (uit)kijken naar de dubbele confrontatie met Australië; een internationale hockeyklassieker waarvoor je net iets later in bed kruipt.
Programma FIH op Play Sports:
Woensdag 19 februari, Play Sports 1: 23u00, Hockey Pro League: Argentinië - België (heren)
Donderdag 20 februari, Play Sports 1: 01u30, Hockey Pro League: Argentinië - België (dames)
Vrijdag 21 februari, Play Sports 1: 23u00, Hockey Pro League: België - Australië (heren)
Zaterdag 22 februari, Play Sports 1: 01u30, Hockey Pro League: België - Australië (dames)
Zaterdag 22 februari, Play Sports 1: 23u00, Hockey Pro League: Argentinië - België (heren)
Zondag 23 februari, Play Sports 1: 01u30, Hockey Pro League: Argentinië - België (dames)
Maandag 24 februari, Play Sports 1: 23u00, Hockey Pro League: België - Australië (heren)
Dinsdag 25 februari, Play Sports 1: 01u30, Hockey Pro League: België - Australië (dames)