Telenet breidt entertainmentaanbod uit met HBO Max

Mechelen, 28 september 2026 – Vanaf vandaag kunnen klanten een afzonderlijk abonnement op HBO Max rechtstreeks via Telenet afsluiten én betalen via hun vertrouwde Telenet-factuur. Daarmee is Telenet de eerste telecomoperator in België die de populaire streamingdienst integreert in de aanrekening. Klanten kunnen kiezen uit drie abonnementsformules en beheren hun abonnement eenvoudig via MyTelenet.

Eenvoudig via één centraal platform

De HBO Max-app was al beschikbaar op de Telenet TV-box. Nieuw is dat klanten het abonnement nu ook rechtstreeks via Telenet kunnen afsluiten, beheren en betalen. Met de toevoeging van HBO Max bouwt Telenet verder aan een entertainmentaanbod waarin klanten eenvoudig zelf kiezen welke diensten bij hen passen. ​

“Klanten combineren vandaag steeds vaker lineaire televisie en streamingdiensten. We willen hen daarbij maximale keuzevrijheid bieden, zonder aan gebruiksgemak in te boeten. Met HBO Max voegen we een sterke internationale streamingdienst toe aan ons aanbod en maken we het voor klanten nog eenvoudiger om al hun entertainmentdiensten via één vertrouwd centraal platform te beheren”, zegt Stijn Eulaerts, VP Premium Entertainment. ​
Tim Beudel, Director Affiliate Sales Benelux, Warner Bros. Discovery: "We zijn verheugd om onze samenwerking met Telenet verder uit te breiden. Dankzij deze integratie wordt HBO Max nog toegankelijker voor Belgische kijkers en kunnen klanten eenvoudiger genieten van ons brede aanbod aan internationaal bekende HBO Original-series, films, documentaires en franchises, zoals de langverwachte Harry Potter-serie die met Kerst in première gaat. Samen met Telenet blijven we investeren in de verdere groei van HBO Max in België."

Drie abonnementsformules

Klanten kunnen kiezen uit verschillende abonnementsformules: HBO Max Basic met reclame (€6,99 per maand), HBO Max Standaard (€10,99 per maand) en HBO Max Premium (€15,99 per maand). Het abonnement kan op elk moment worden geactiveerd, aangepast of stopgezet via de persoonlijke MyTelenet webomgeving of de MyTelenet-app. Bezoek de website voor meer informatie.

Vanessa Zwaelens

Spokesperson, Telenet group

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Croky Cup LIVE op Play Sports!
Play Sports zet de schijnwerpers vol op de Croky Cup
press.telenet.be
Website preview
John Porter geeft de fakkel als CEO van Telenet door aan internationaal telecomexperte Rocío Lorenzo
Mechelen, 14 oktober 2026 - Vanaf 2 november legt John Porter (68) zijn functie als CEO van Telenet Group Holding nv neer en start hij een nieuw hoofdstuk in zijn carrière. Hij geeft de fakkel door aan Rocío Lorenzo, een ervaren internationale telecomexperte van Spaanse afkomst en momenteel Executive President en General Manager bij de Panamese telecomoperator Cable & Wireless Panama (CWP). Rocío Lorenzo zal de strategische koers van Telenet verderzetten binnen Ziggo Group, de nieuwe telecomgroep voor de Benelux die VodafoneZiggo in Nederland en Telenet in België samenbrengt. Porter zal tot het einde van het jaar nauw met Lorenzo samenwerken om de overgang zo vlot mogelijk te laten verlopen.
press.telenet.be
Website preview
Europees Voetbal LIVE op Play Sports!
Europese topweek met Belgische clubs beleef je live bij Play Sports
press.telenet.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Telenet group

Als aanbieder van entertainment- en telecommunicatiediensten in België en Luxemburg streeft Telenet group ernaar zijn klanten de beste ervaring in de digitale wereld te bieden. Onder de merken Telenet, BASE en TADAAM biedt het bedrijf digitale televisie, internet en vaste en mobiele telefoniediensten aan residentiële klanten in België. In het Groothertogdom Luxemburg levert Telenet group deze diensten onder het merk Eltrona. 

Telenet Business bedient de zakelijke markt in België en Luxemburg met connectiviteits-, hosting- en securityoplossingen. Met meer dan 3.000 medewerkers heeft Telenet group één doel voor ogen: leven en werken eenvoudiger en aangenamer maken. 

Telenet group maakt integraal deel uit van Ziggo Group, waarin Telenet group en VodafoneZiggo zijn samengebracht. Telenet group blijft onder zijn eigen merken actief en blijft verantwoordelijk voor zijn klanten, medewerkers, strategie en prestaties in zijn markten. Ziggo Group is voor 90% in handen van Liberty Global en voor 10% van Vodafone Group.  

Meer informatie over Telenet group en zijn producten is te vinden op www.telenet.be. De newsroom van Telenet group is te vinden op press.telenet.be. 

Liersesteenweg 4 2800 Mechelen BTW BE 0473.416.418 RPR Antwerpen, afd. Mechelen