Telenet group verdiept samenwerking met strategische partners om klantervaring verder te versterken.

Mechelen, 4 december 2024. Telenet group kondigde vandaag twee strategische transformaties aan. Vanaf 1 mei 2025 zullen de callcenter activiteiten van het bedrijf aangepast worden met het duidelijke doel om klanten een nog meer proactieve en gepersonaliseerde klantervaring te bieden. Daarnaast zullen vanaf dan ook de IT-operaties verder gestroomlijnd worden. Om die ambities waar te maken sluit Telenet group een overeenkomst met Teleperformance voor haar klantenservice departement en met Infosys en Accenture voor haar IT-afdeling. Deze veranderingen zijn een volgende stap om Telenet group klaar te maken voor de toekomst in een snel evoluerende digitale wereld.

Klantenservice verder transformeren voor een persoonlijkere service

Om de meer dan 26.000 contacten per dag met consumenten en zelfstandigen nog efficiënter te verwerken en klanten een service op maat te geven, blijft Telenet group inzetten op een digitale klantenservice voor standaardvragen. Daardoor krijgen callcenter medewerkers meer tijd om complexere vragen van klanten te behandelen en op te lossen. Telenet group bouwt hiervoor op termijn in huis een kenniscentrum dat zal fungeren als de centrale hub voor de specifieke ondersteuning van klanten met gecompliceerde servicevragen.

Als een klant voor standaardvragen toch een medewerker wenst te spreken, zal dat nog steeds kunnen. Deze activiteiten worden vanaf 1 mei 2025 volledig toevertrouwd aan partners. Daarvoor zal Telenet group -naast de al bestaande partner WEngage- een contract afsluiten met Teleperformance en 200 callcenter medewerkers onderbrengen bij deze wereldspeler in klantenservice activiteiten. Het bedrijf beklemtoont dat een partnership met Teleperformance haar medewerkers meer groeikansen en perspectieven voor loopbaanontwikkeling biedt.

 

IT-diensten voor softwarelevering verder stroomlijnen

Telenet group zal ook de manier waarop er met IT-partners wordt gewerkt verder vereenvoudigen en het aantal leveranciers voor software delivery activiteiten verminderen. Om die reden zal Telenet group voor softwareontwikkeling enkel nog samenwerken met Infosys en Accenture als kernpartners. Infosys overziet het leeuwendeel van de softwareactiviteiten, inclusief ontwikkeling en operaties van IT-applicaties en infrastructuur. Accenture zal de volledige software-ontwikkeling binnen het Digital & Data domein beheren. Deze afbakening van verantwoordelijkheden maakt een snelle aanpassing aan evoluerende technologieën mogelijk en biedt toegang tot toptalent wanneer nodig. Als onderdeel van deze nieuwe opzet zullen 79 medewerkers worden overgedragen van Telenet group naar Infosys en Accenture.

 

Volgende stappen

Gesprekken met sociale partners zullen de komende dagen beginnen. De overdracht van medewerkers is voorzien op 1 mei en zal gebeuren volgens de principes van CAO 32bis. De organisatie benadrukt dat zij deze aanpassingen met de grootste zorg voor haar medewerkers benadert en ervoor zal zorgen dat alle betrokken medewerkers op de best mogelijke manier door de voorgestelde transities worden begeleid.

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Cyclocross seizoen van start op Play Sports !
“Gestopt is ook maar gestopt”, zei Lucinda Brand in de aanloop naar het nieuwe veldritseizoen. Om er meteen aan toe te voegen dat ze nog veel te graag fietst en nog twee jaar doorgaat. Een zegen voor de cross.
press.telenet.be
Website preview
Website preview
Europees Voetbal LIVE op Play Sports!
Nieuwe week vol Europees topvoetbal bij Play Sports
press.telenet.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Telenet group

Als aanbieder van entertainment- en telecommunicatiediensten in België en Luxemburg streeft Telenet group ernaar zijn klanten de beste ervaring in de digitale wereld te bieden. Onder de merken Telenet, BASE en TADAAM biedt het bedrijf digitale televisie, internet en vaste en mobiele telefoniediensten aan residentiële klanten in België. In het Groothertogdom Luxemburg levert Telenet group deze diensten onder het merk Eltrona. 

Telenet Business bedient de zakelijke markt in België en Luxemburg met connectiviteits-, hosting- en securityoplossingen. Met meer dan 3.000 medewerkers heeft Telenet group één doel voor ogen: leven en werken eenvoudiger en aangenamer maken. 

Telenet group maakt integraal deel uit van Ziggo Group, waarin Telenet group en VodafoneZiggo zijn samengebracht. Telenet group blijft onder zijn eigen merken actief en blijft verantwoordelijk voor zijn klanten, medewerkers, strategie en prestaties in zijn markten. Ziggo Group is voor 90% in handen van Liberty Global en voor 10% van Vodafone Group.  

Meer informatie over Telenet group en zijn producten is te vinden op www.telenet.be. De newsroom van Telenet group is te vinden op press.telenet.be. 

Liersesteenweg 4 2800 Mechelen BTW BE 0473.416.418 RPR Antwerpen, afd. Mechelen