Telenet lanceert vrijwillig voorstel tot omruiling van Termijnlening G

  • Voorstel om Termijnlening G gedeeltelijk te verlengen met twee jaar;
  • Geen nettotoename in schuld - hefboomratio blijft onveranderd.

- Na de succesvolle uitgifte van Senior Secured Floating Rate Notes met vervaldag 2021 ten belope van €400 miljoen door Telenet Finance IV Luxembourg S.C.A., een onafhankelijke financieringsmaatschappij, die op 15 juni 2011 werd afgerond, en het doorlenen van de opbrengsten daarvan aan Telenet International Finance S.à r.l. ("Telenet International Finance"), een dochter-vennootschap van Telenet Group Holding NV ("Telenet" of "de Vennootschap"), wenst Telenet International Finance enkele Termijnleningen onder zijn bestaande kredietfaciliteit (de "senior kredietfaciliteit") ten belope van €2.930 miljoen te herzien en te verlengen. Tegelijkertijd wil Telenet International Finance het wentelkrediet verlengen tot 31 december 2016.

In dit opzicht heeft Telenet International Finance aangekondigd dat het een vrijwillig voorstel tot omruiling is gestart voor Termijnlening G onder zijn bestaande kredietfaciliteit. De schuldeisers van de bestaande Termijnlening G zullen de mogelijkheid hebben om hun bestaande participaties en verplichtingen in te ruilen voor participaties en verplichtingen in nieuwe Termijnleningen ofwel met een ongewijzigde vervaldag op 31 juli 2017 ofwel met een verlengde vervaldag van twee jaar (tot 31 juli 2019), in elk geval herzien aan de huidige marktvoorwaarden.

Met deze transactie, die geen impact zal hebben op de schuldgraad, zal de gemiddelde looptijd van Telenets schulden verder worden verlengd en de stabiliteit van de schuldkapitalisatie worden verbeterd door een verhoging van de kasstroomflexibiliteit tegen zeer aantrekkelijke marktvoorwaarden.

Per 31 maart 2011 bedroeg Telenets totale nettoschuld 2,8x de EBITDA. Telenets schuld heeft de rating Ba3 (Moody's) en BB+ (Fitch).

Cfr Persbericht

Persbericht

PDF 115 KB

Delen

Meest recente verhalen

Website preview
Cyclocross seizoen van start op Play Sports !
“Gestopt is ook maar gestopt”, zei Lucinda Brand in de aanloop naar het nieuwe veldritseizoen. Om er meteen aan toe te voegen dat ze nog veel te graag fietst en nog twee jaar doorgaat. Een zegen voor de cross.
press.telenet.be
Website preview
Website preview
Europees Voetbal LIVE op Play Sports!
Nieuwe week vol Europees topvoetbal bij Play Sports
press.telenet.be

Persberichten in je mailbox

Door op "Inschrijven" te klikken, bevestig ik dat ik het Privacybeleid gelezen heb en ermee akkoord ga.

Over Telenet group

Als aanbieder van entertainment- en telecommunicatiediensten in België en Luxemburg streeft Telenet group ernaar zijn klanten de beste ervaring in de digitale wereld te bieden. Onder de merken Telenet, BASE en TADAAM biedt het bedrijf digitale televisie, internet en vaste en mobiele telefoniediensten aan residentiële klanten in België. In het Groothertogdom Luxemburg levert Telenet group deze diensten onder het merk Eltrona. 

Telenet Business bedient de zakelijke markt in België en Luxemburg met connectiviteits-, hosting- en securityoplossingen. Met meer dan 3.000 medewerkers heeft Telenet group één doel voor ogen: leven en werken eenvoudiger en aangenamer maken. 

Telenet group maakt integraal deel uit van Ziggo Group, waarin Telenet group en VodafoneZiggo zijn samengebracht. Telenet group blijft onder zijn eigen merken actief en blijft verantwoordelijk voor zijn klanten, medewerkers, strategie en prestaties in zijn markten. Ziggo Group is voor 90% in handen van Liberty Global en voor 10% van Vodafone Group.  

Meer informatie over Telenet group en zijn producten is te vinden op www.telenet.be. De newsroom van Telenet group is te vinden op press.telenet.be. 

Liersesteenweg 4 2800 Mechelen BTW BE 0473.416.418 RPR Antwerpen, afd. Mechelen